Депутати міських, сільських, селищних рад
№ | Прізвище, ім’я, по-батькові | Назва ради | Посада |
1 | Сеньків Ігор Святославович | Станіславчицька сільська рада Бродівського району Львівської області | Лісник Бродівського ДЛГП «Галсільліс» |
2 | Ковальчук Марія Адамівна | Пониковицька сільська рада Бродівського району Львівської області | Завкардами Бродівського ДЛГП «Галсільліс» |
3 | Стефанишин Роман Михайлович | Задвірська сільська рада Буського району Львівської області | Лісник Буського ДЛГП «Галсільліс» |
4 | Герасимів Микола Васильович | Яблунівська сільська рада Буського району Львівської області | Лісник Буського ДЛГП «Галсільліс» |
5 | Бедрій Богдан Петрович | Кутівська сільська рада Буського району Львівської області | Лісник Буського ДЛГП «Галсільліс» |
6 | Петрицин Роман Ігорович | Підбузька селищна рада Дрогобицького району Львівської області | Лісничий Дрогобицького ДЛГП «Галсільліс» |
7 | Чіпак Танас Миколайович | Підбузька селищна рада Дрогобицького району Львівської області | Майстер лісу Дрогобицького ДЛГП «Галсільліс» |
8 | Грабенник Юрій Павлович | Залокотська сільська рада Дрогобицького району Львівської області | Майстер лісозаготівель Дрогобицького ДЛГП «Галсільліс» |
9 | Пиндиляк Володимир Іванович | Залокотська сільська рада Дрогобицького району Львівської області | Майстер лісу Дрогобицького ДЛГП «Галсільліс» |
10 | Завада Любомир Ярославович | Мокротинська сільська рада Жовківського району Львівської області | Лісник Жовківського ДЛГП «Галсільліс» |
11 | Рочковський Богдан Петрович | Сілецької сільська рада Кам’янка-Бузького району Львівської області | Лісник Кам’янка-Бузького ДЛГП «Галсільліс» |
12 | Костюк Олег Михайлович | Прибужанівської сільська рада Кам’янка-Бузького району Львівської області | Лісник Кам’янка-Бузького ДЛГП «Галсільліс» |
13 | Попович Тарас Григорович | Суходільська сільська рада Перемишлянського району Львівської області | Лісник Перемишлянського ДЛГП «Галсільліс» |
14 | Кобасяр Ярослав Іванович | Свіржська сільська рада Перемишлянського району Львівської області | Лісник Перемишлянського ДЛГП «Галсільліс» |
15 | Харкевич Михайло Васильович | Линовецька сільська рада Перемишлянського району Львівської області | Лісник Перемишлянського ДЛГП «Галсільліс» |
16 | Марич Петро Федорович | Радехівська міська рада Львівської області | Директор Радехівського ДЛГП «Галсільліс» |
17 | Єдинак Дмитро Ярославович | Новоміська об’єднана громада Старосамбірського району Львівської області | В.о. директора Старосамбірського ДЛГП «Галсільліс» |
18 | Джур’як Василь Васильович | Мшанецька сільська рада Старосамбірського району Львівської області | Лісник Старосамбірського ДЛГП «Галсільліс» |
19 | Лесик Василь Антонович | Стар’явська сільська рада Старосамбірського району Львівської області | Лісник Старосамбірського ДЛГП «Галсільліс» |
20 | Андруник Лев Йосипович | Стар’явська сільська рада Старосамбірського району Львівської області | Лісник Старосамбірського ДЛГП «Галсільліс» |
21 | Луцишин Осип Юрійович | Великосушицька сільська рада Старосамбірського району Львівської області | Лісник Старосамбірського ДЛГП «Галсільліс» |
22 | Котецький Ярослав Іванович | Топільницька сільська рада Старосамбірського району Львівської області | Лісник Старосамбірського ДЛГП «Галсільліс» |
23 | Волошин Михайло Яковлевич | Білицька сільська рада Старосамбірського району Львівської області | Лісник Старосамбірського ДЛГП «Галсільліс» |
24 | Дунелич Василь Юрійович | Реклинецька сільська рада Сокальського району Львівської області | Помічник лісничого Сокальського ДЛГП «Галсільліс» |
25 | Закала Володимир Ярославович | Реклинецька сільська рада Сокальського району Львівської області | Лісник Сокальського ДЛГП «Галсільліс» |
26 | Лепих Іван Петрович | Реклинецька сільська рада Сокальського району Львівської області | Лісник Сокальського ДЛГП «Галсільліс» |
27 | Голінка Руслан Степанович | Опільська сільська рада Сокальського району Львівської області | Лісник Сокальського ДЛГП «Галсільліс» |
28 | Кам'янчин Володимир Васильович | Волосянківська сільська рада Сколівського району Львівської області | Майстер лісу Славського ДЛГП «Галсільліс» |
29 | Лапей Ілля Іванович | Волосянківська сільська рада Сколівського району Львівської області | Майстер лісу Славського ДЛГП «Галсільліс» |
30 | Хром'як Володимир Лук'янович | Хітарська сільська рада Сколівського району Львівської області | Лісничий Славського ДЛГП «Галсільліс» |
31 | Дриль Йосип Констянтинович | Росохацька сільська рада Сколівського району Львівської області | Лісничий Сколівського ДЛГП «Галсільліс» |
32 | Химинець Богдан Іванович | Довжківська сільська рада Сколівського району Львівської області | Лісник Сколівського ДЛГП «Галсільліс» |
33 | Матіїв Віталій Миколайович | Головецька сільська рада Сколівського району Львівської області | Помічник лісничого Сколівського ДЛГП «Галсільліс» |
34 | Улич Юрій Михайлович | Риківська сільська рада Сколівського району Львівської області | Лісник Сколівського ДЛГП «Галсільліс» |
35 | Бенькалович Михайло Миколайович | Плав'янська сільська рада Сколівського району Львівської області | Лісник Сколівського ДЛГП «Галсільліс» |
36 | Ільницький Микола Васильович | Гуснянська сільська рада Турківського району Львівської області | Лісник Турківського ДЛГП «Галсільліс» |
37 | Осовський Ярослав Михайлович | Гуснянська сільська рада Турківського району Львівської області | Лісник Турківського ДЛГП «Галсільліс» |
38 | Дребот Петро Ілліч | Бітлянська сільська рада Турківського району Львівської області | Помічник лісничого Турківського ДЛГП «Галсільліс» |
39 | Дуран Олексій Ількович | Бітлянська сільська рада Турківського району Львівської області | Лісник Турківського ДЛГП «Галсільліс» |
40 | Коліщак Іван Миколайович | Либухорівська сільська рада Турківського району Львівської області | Лісник Турківського ДЛГП «Галсільліс» |
41 | Луб Микола Андрійович | Нижньотурівська сільська рада Турківського району Львівської області | Лісник Турківського ДЛГП «Галсільліс» |
42 | Пшенецький Степан Іванович | Вовчанська сільська рада Турківського району Львівської області | Лісничий Турківського ДЛГП «Галсільліс» |
43 | Павлюх Степан Миколайович | Хащівська сільська рада Турківського району Львівської області | Лісник Турківського ДЛГП «Галсільліс» |
44 | Галишин Ігор Іванович | Ісаївська сільська рада Турківського району Львівської області | Лісник Турківського ДЛГП «Галсільліс» |
45 | Колотило Володимир Дмитрович | Любинська сільська рада Яворівського району Львівської області | Лісник Яворівського ДЛГП «Галсільліс» |
46 | Льода Володимир Володимирович | Дрогомишлянська сільська рада Яворівського району Львівської області | Лісник Яворівського ДЛГП «Галсільліс» |
47 | Дубневич Володимир Михайлович | Середкевицька сільська рада Яворівського району Львівської області | Лісник Яворівського ДЛГП «Галсільліс» |