НОВИНИ та СТАТТІ
Новини та статті

Дій для майбутнього - висади дерево сьогодні!

На території Жовтанецького лісництва Кам’янка-Бузького дочірнього лісогосподарського підприємства «Галсільліс» в межах весняної лісокультурної кампанії, 06 квітня 2024 відбулася висадка лісу.

На площі 0,7 га очільники обласної та місцевої влади, депутати, волонтери, лісівники, представники громадських організацій висадили близько 3500 саджанців дуба та сосни звичайної, які виростили у розсаднику Кам’янка-Бузького ДЛГП «Галсільліс». «Вдячний усім, хто долучився до висадки дерев на Львівщині. По територіях усіх наших дочірніх підприємств розпочалась весняна висадка дерев. Загалом у цьому році ми плануємо висадити 1,8 млн саджанців і вже цієї весни на майже 200 гектарх», - розповів керівник ОКС ЛГП "Галсільліс" Іван Підгородецький. Організували захід Обласне комунальне спеціалізоване лісогосподарське підприємство Львівської обласної ради «Галсільліс» спільно з громадською організацією Добро. Дій за підтримки Львівської обласної ради та обласної військової адміністрації.

Довідково. В комунальних лісах Львівщини триває весняна лісокультурна кампанія. Впродовж 2024 року в лісах дочірніх лісогосподарських підприємств ОКС ЛГП «Галсільліс» планується провести лісовідновлення на площі 277,2 га.